Українець Михайлюк в матчі НБА влучив в кошик лише в одному кидку з п'яти

5 листопада 2018, 08:59
"Лейкерс" з Святославом Михайлюком програв "Торонто", проваливши першу чверть

Святослав Михайлюк проводить перший сезон у НБА. Фото: AFP

Баскетболісти "Лос-Анджелес Лейкерс" поступились "Торонто" в матчі регулярного чемпіонату НБА. Зустріч, що відбулася в неділю в Лос-Анджелесі, завершилася з рахунком 107:121 (17:42, 32:29, 31:30, 27:20). Господарі провалили першу чверть, після чого виграли три наступні, але виправити ситуацію це вже не допомогло.

Український баскетболіст "Лейкерс" Святослав Михайлюк провів на майданчику 9 хвилин, набрав 2 очки (1 точний кидок з 5), зробив 2 підбирання та 1 результативну передачу.

Раніше ми писали, що Святослав Михайлюк допоміг "Лейкерс" обіграти "Денвер" в НБА. У тому матчі українець набрав 4 очки (2 точних кидків з 3) і зробив 3 результативні передачі.

"Він новачок, і традиційно новачки в НБА грають мало, поки не ввійдуть в систему, не наберуться досвіду і самі не зрозуміють, як треба підносити себе в Лізі. Якщо Михайлюк гратиме по 10-15 хвилин, це буде дуже добре. У хлопця є задатки, і він може себе проявити ", – розповів нам раніше дворазовий чемпіон НБА Станіслав Медведенко.