Українець Марк Падун став переможцем престижної велогонки

28 липня 2019, 21:18
Наш спортсмен виграв загальний залік і став найкращим молодим гонщиком туру

Падун з чемпіонським шампанським / Фото: Getty Images

Український велогонщик команди Bahrain-Merida Марк Падун виграв загальний залік багатоденки Adriatica Ionica Race. Також українець став найкращим молодим гонщиком туру. У загальному заліку багатоденки Падун на 6 секунд випередив бельгійця Бена Херманса і на 15 секунд британця Джеймса Нокса.

Нагадаємо, що Падун став переможцем третього етапу гонки, що і дозволило українцеві боротися за перемогу в загальному заліку.

Adriatica Ionica Race проходила з 24 по 28 червня в Італії поблизу Венеції і півдня Альп.

Нагадаємо, що влітку в українському велоспорті розгорівся гучний скандал. Він виник після перемоги українки Ганни Соловей на Європейських іграх у Мінську. Президент федерації велоспорту України Олександр Башенко, раніше викритий у хамському ставленні до Соловей, наполягає, що вона повинна покинути ряди збірної України через "несанкціонований" коментар в Facebook.

Після цього відомий український велогонщик Ярослав Попович зажадав відставки Олександра Башенка. "В голову не приходить, як можна таке писати про спортсменів, яких ти повинен підтримувати і допомагати їм. Для мене це завжди було нонсенсом", – заявив Попович.