Українець Малиновський став героєм матчу в Італії: одним махом заробив пенальті і вилучення

6 липня 2020, 07:45
Завдяки Руслану "Аталанта" в грі з "Кальярі" отримала чисельну перевагу і забила переможний гол

Руслан Малиновський / Фото: Getty Images

Руслан Малиновський провів черговий вдалий матч за "Аталанту". У гостьовому поєдинку проти "Кальярі" українець заробив для своєї команди пенальті, з якого одноклубник Руслана, Мюріель, забив переможний для "Аталанти" м'яч – 1:0. Крім того, саме за цей фол на Малиновському вже на 26-й хвилині захисник "Кальярі" Карбоні отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості.

Огляд матчу "Кальярі" – "Аталанта" (0:1)

Відзначимо, що за матч з "Кальярі", в якому Малиновський був замінений на 60-й хвилині, портал WhoScored поставив Руслану оцінку 8,1. Більш високий бал у складі "Аталанти" отримав тільки один гравець – Мюріель (8,2), який реалізував пенальті за фол на українцеві.

"Кальярі" – "Аталанта" – 0:1
Гол: Мюріель, 27 (пен)
"Аталанта": Спортьєлло – Кальдара, Паломіно, Шутало (Толой, 83) – Хатебур (Госенс, 74), Де Рон, Тамез, Кастаньо – Пашаліч (Ілічич, 60), Мюріель (Сапата, 61), Малиновський (Гомес, 60)
Вилучення: Карбоні (26, Кальярі)

Ця перемога зміцнила "Аталанту" на четвертій сходинці чемпіонату Італії і практично гарантувала команді Руслана Малиновського пропуск у Лігу чемпіонів наступного сезону.

Нагадаємо, перед цим Малиновського визнали найкращим гравцем матчу з "Лаціо", в якому український півзахисник відзначився божевільним голом з-за меж штрафного майданчика.