Українець Харатін забив за "Ференцварош" Реброва в Угорщині в матчі з фантастичною розв'язкою

11 червня 2020, 08:30
Столична команда наших співвітчизників практично гарантувала собі золоті медалі

Ігор Харатін

Драматичний поєдинок видали в чемпіонаті Угорщини "Ференцварош" українського тренера Сергія Реброва і один з аутсайдерів – "Пакш". За столичну команду, нагадаємо, виступає наш півзахисник Ігор Харатін, якого вже викликали в розташування збірної України. Нещодавно Ребров виграв в Угорщині дербі, всупереч суддівській помилці.

Основні події в матчі розгорнулися після перерви. Лідер чемпіонату, "Ференцварош", повів в рахунку 2:0 після голів на 56-й і 81-й хвилинах. Причому другий м'яч у ворота "Пакша" забив 25-річний Харатін, уродженець Мукачевого. Однак це був тільки початок. Господарі, які займають 10-те місце з 12 команд турніру, відчайдушно борються за виживання (залишають еліту два клуби), що і підтвердили в кінцівці.

"Пакшу" вдалося зрівняти рахунок вже в доданий арбітром час! А суддя не поскупився, "накинувши" шість хвилин. Спочатку аутсайдер забив пенальті на другій доданій хвилині, а на останній – скористався помилкою воротаря "Ференцвароша", який пропустив м'яч у ближній кут – 2:2! Щоправда, з близької дистанції. Дивіться огляд захоплюючої зустрічі.

Прикра нічия сильно не вплинула на стан "Ференцвароша": після 28 турів команда випереджає "Фехервар" на 9 очок. А "Пакш" відірвався від "Дебрецена", що займає 11-те місце (в зоні вильоту), на два бали.

Читайте про те, що тонкий трюк українського футболіста вразив користувачів соцмереж.