Українець Говоров з рекордом переміг на чемпіонаті Європи з плавання

7 серпня 2018, 20:50
Українець матиме ще одну можливість поборотися за медаль у Шотландії

Андрій Говоров. фото AFP

У шотландському Глазго триває чемпіонат Європи з водних видів спорту. Український плавець Андрій Говоров переміг у фіналі 50 метрів батерфляєм. Про це повідомляє в Facebook Національний олімпійський комітет України.

Андрій Говоров, якому належить світовий рекорд на цій дистанції, фінішував у фінальному запливі першим з часом – 22.48. Це рекорд чемпіонатів Європи. Найближчий його переслідувач британець Бенджамін Прауд проплив за 22.78.

На чемпіонаті Європи в Глазго Андрій Говоров виступатиме також на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Раніше повідомлялося, що на чемпіонаті Європи з плавання в Глазго українець Михайло Романчук виграв дві медалі – "золото" на 400 м вільним стилем і "срібло" на 1500 м вільним стилем.

Раніше сьогодні Мар'ян Закальницький завоював "золото" чемпіонату Європи в ходьбі на 50 кілометрів.

Нагадаємо, що сьогодні українки завоювали ще одне "срібло" чемпіонату Європи в синхронному плаванні. Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук посіли друге місце в довільній програмі дуетів.

Раніше сьогодні українка виграла срібну медаль у велоспорті на чемпіонаті Європи. Для Олени Старикової це друге "срібло" на ЧЄ.

Нагадаємо, що в Києві пройде чемпіонат Європи зі стрибків у воду в 2019 році. Таке рішення було прийнято сьогодні Європейською лігою плавання.