Українець Євген Шахов став володарем Кубка Греції з футболу

13 травня 2018, 09:10
У фіналі команда Шахова ПАОК обіграла команду іншого українця Чигринського – АЕК

ПАОК виграв Кубок Греції. Фото facebook.c

У фіналі Кубка Греції зійшлися команди, в складі яких виступають українські футболісти. На "Олімпійському" стадіоні в Афінах ПАОК з Євгеном Шаховим обіграв з рахунком 2: 0 свого принципового суперника – АЕК з Дмитром Чигринським, який раніше виграв чемпіонат Греції.

Обидва голи були забиті в другому таймі: на 65-й хвилині відзначився Вієйрінья, а на останніх секундах подвоїв перевагу номінальних гостей Пелкас. ПАОК другий рік поспіль виграє Кубок, а всього команда з Салонік шість разів перемагала в цьому турнірі.

Євген Шахов вийшов на заміну в складі ПАОКа на 75-й хвилині і дограв кінцівку зустрічі. А Дмитро Чигринський вийшов у старті в складі АЕКа і відіграв весь матч.

Після фінального свистка гравці ПАОКа підтримали свого президента Івана Саввіді, який отримав дискваліфікацію через загрозу арбітру. Нагадаємо, що функціонера, який
бігав за суддею з пістолетом, заборонили три роки відвідувати футбольні матчі . Футболісти під час святкування перемоги наділи на обличчя маски Саввіді: