Українець Богдан Ядов переміг на Відкритому Континентальному Кубку Європи з дзюдо

5 березня 2017, 12:34
У фінальній сутичці в категорії до 66 кг зустрілися два українці

Відразу двоє українців стали на п'єдестал

Українські дзюдоїсти продовжують радувати своїми результатами на міжнародних турнірах . Вихованець дитячо – юнацької спортивної школи " Іппон " Богдан Ядов завоював золоту медаль на Відкритому Континентальному Кубку Європи в польському Катовіце у ваговій категорії до 66 кг .

У фінальній сутичці Ядов переміг ще одного представника нашої країни Геворга Хачатряна . Цікаво , що в сутичці за вихід до фіналу Богдан здолав іспанського дзюдоїста , якому раніше програвав на ЧЄ.

"Ядов відігрався у іспанця , якому програв на чемпіонаті Європи три місяці тому " , – розповіла " Сегодня" тренер Анна Каштанова . " Упав на ваззарі , потім кинув і втримав . Це його перша медаль по дорослих".

Ще один український дзюдоїст Сергій Дребот виборов " бронзу " European Judo Open Men в категорії до 73 кг . Також " бронза " у нашій Анастасії Сапсай .

Напомним, что раніше 16-річна Дар'я Білодід завоювала "золото" в категорії до 48 кг.