Українець Богдан Нікішин взяв "золото" Гран-прі в Колумбії

29 травня 2017, 11:51
Український шпажист завоював перше цього року "золото", перемігши у фіналі Марко Фікера

Богдан Нікішин. Фото Instagram

Лідер збірної України з фехтування Богдан Нікішин завоював чемпіонський титул на останньому Гран-прі сезону в колумбійській Боготі.

Український шпажист почав боротьбу за нагороди відразу в турі прямого вибування завдяки своїй високій позиції в світовому рейтингу FIE. Спочатку українець вирвав перемогу в напруженій боротьбі у американського фехтувальника Джейкоба Хойла, після розібрався зі швейцарцем Олександром Піттом, завершивши поєдинок з рахунком 15:6, а в 1/8 виграв у француза Олександра Бардене – 15:11.

В 1/4 турнірної таблиці Нікішин не зазнав проблем з бронзовим призером Олімпійських ігор в Лондоні Йінсуном Юнгом з Південної Кореї, перемігши суперника з рахунком 15:9, а в поєдинку за потрапляння до фіналу лідер збірної України взяв верх над італійцем Едуардо Мунцоне, який раніше вибив з боротьби другий номер світового рейтингу Янніка Бореля з Франції.

У фінальному бою Нікішин переміг ще одного італійського шпажиста – 23-річного Марко Фікера. За 7 секунд до кінця поєдинку український фехтувальник завдав назустріч чотири уколи поспіль, тим самим зберігши за собою лідерство і не дозволивши італійцеві завоювати друге "золото" нинішнього сезону. Нікішин виграв у опонента з рахунком 7:3.

Для Богдана Нікішина чемпіонський титул в Боготі став першим цього року. До цього востаннє український шпажист вигравав на етапі Кубка світу в Ріо-де-Жанейро минулого сезону перед Олімпійськими іграми-2016.