Українці запалюють у Бельгії: Яремчук і Пластун врятували "Гент" у матчі з командою Макаренка

1 листопада 2019, 11:16
Дербі українців у Бельгії не виявило переможця

Роман Яремчук / Фото: Getty Images

Українські легіонери бельгійського "Гента" Роман Яремчук та Ігор Пластун допомогли своїй команді уникнути поразки в матчі проти "Андерлехта" в 13-му турі національного чемпіонату. Поєдинок завершився бойовою нічиєю 3:3, при цьому рятівні голи "буйволи" забили впродовж останніх десяти хвилин. До речі, раніше "Буйволи" запропонували Яремчуку контракт ще на чотири роки .

На 84-й хвилині Роман Яремчук невдало пробив з 11-метрової позначки, але першим встиг на добивання і виправив свою помилку, а потім вже в компенсований час Ігор Пластун завдав результативного удару головою і приніс своїй команді нічию.

Додамо, що ще один українець з "Гента" Роман Безус з'явився на полі на 61-й хвилині, а от Євген Макаренко поки не помічник "Андерлехту" – він досі відновлюється від травми.

Для Яремчука цей м'яч став 13-м у сезоні – сім він забив в чемпіонаті Бельгії, чотири – в кваліфікації Ліги Європи і ще два вже в основній сітці. Крім цього на рахунку форварда два голи в складі збірної України. Пластун забив другий гол у сезоні. Раніше захисник відмітився в кваліфікації Ліги Європи.

Після 13 турів "Гент" посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, відстаючи від лідируючого "Брюгге" на вісім очок.

Ми також розповідали, що Яремчук не відмовляється від своїх слів про Росію . Яремчук відреагував на істерію, що розгорілася в Росії після його іронічного коментаря на адресу збірної Росії, яка зібралася перемагати на Євро-2020 після перемоги над Шотландією.