Українці завоювали вже сім нагород на молодіжному чемпіонаті світу з важкої атлетики

23 червня 2017, 10:54
Анастасія Шішанова і Валентина Кисіль стали призерами в двоєборстві

Анастасія Шишанова. Фото Facebook

Українські важкоатлети завоювали ще 5 нагород на молодіжному чемпіонаті світу в Токіо – 2 в двоєборстві та 3 в окремих видах.

Анастасія Шішанова завоювала срібло за сумою двох видів у ваговій категорії до 75 кг. У ривку українка підняла штангу в 107 кг, а в поштовху – 123 кг. Підсумковий результат 18-річної спортсменки склав 230 кг. Крім того, Шішанова взяла мале срібло за ривок. Чемпіонкою світу в цій категорії стала Нейсе Патрісія Дахомес Баррера з Еквадору (242 кг – 108/134).

Також дві нагороди зуміла завоювати Валентина Кисіль в категорії до 90 кг. 18-річній українці дісталася бронза в ривку (106 кг) і нагорода такого ж достоїнства в двоєборстві (227 кг в сумі при поштовху 121 кг). Золота нагорода у китаянки Ліна Пенг (240 кг – 107/133).

Єдиний український медаль в чоловічих змаганнях завоював Кирило Пирогов. Важкоатлет, якого місяць тому виповнилося 19 років, став бронзовим призером в ривку, зумівши підняти штангу в 169 кг. Однак цього запасу не вистачило, щоб опинитися на подіумі за сумою двох видів. У поштовху Кирило показав результат 194 кг і став четвертим. Причому третьому місцю, яке зайняв іранець Рахман Оурамех, Пирогов програв всього 1 кг. Золото дісталося важкоатлету з Узбекистану Фарходбеку Сабірової (390 кг – 180/210).

Нагадаємо, що в попередні дні змагань нагороди України приносили Анна Панова (69 кг) і Марія Гангур (53 кг).