Українці завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні

1 березня 2019, 18:17
Нагороди завоювали чоловіча і жіноча команди

/ Фото: AFP

1 березня українські спортсмени завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні, який проходить в турецькому Самсуні з 26 лютого по 2 березня. Команда українських лучників в дисципліні класичний лук в складі Віктора Рубана, Владислава Лисняка і Юрія Гавелка стала срібним призером, програвши фінальну сутичку росіянам (1: 5). "Бронза" у Туреччині.

Наші дівчата Анастасія Павлова, Поліна Родіонова і Лідія Січенікова завоювали бронзу в командному змаганні. У півфіналі українки поступилися грузинкам (3: 5), але у втішному фіналі виявилися сильнішими білорусок (5: 4). "Золото" дісталося росіянкам.

Раніше ми писали, що фристайліст, якого переманює Росія, визнаний кращим спортсменом України. НОК вшанував Олександра Абраменка за "срібло" чемпіонату світу. Його тренер також удостоєний нагороди.

Також ми писали, що український борець-репер може перейти в ММА. У наступному році Жан Беленюк може стати бійцем змішаних єдиноборств.

А кілька днів тому два українських плавці потрапили на один п'єдестал в Бельгії. Михаил Романчук завоевал золото, а его соотечественнику Сергею Фролову на этой же дистанции досталась бронза.