Українці займають 8-ме місце в заліку змішаних естафет на Кубку світу

9 лютого 2017, 19:07
Жіноча команда входить в трійку кращих Кубка націй

Фото AFP

Сьогодні, 9 лютого, в австрійському Хохфільцені чемпіонат світу з біатлону стартував змішаною естафетою.

"Золото" завоювала збірна Німеччини, другими стали французи, третіми – росіяни. Українці посіли п'яте місце.

З урахуванням результатів змішаної естафети в Кубку націй жіноча збірна України зберегла третє місце. Лідирують німкені (4729), другі – француженки (4644).

10. Австрія – 3111

У Кубку націй чоловіча збірна України, як і раніше на 6-му місці (3749). Від п'ятого місця, яке займають австрійці, наших біатлоністів відокремлюють 136 очок. Тут також лідирують німці (4485), на друге місце піднялися росіяни (4343), випередивши на 17 очок норвежців.