Українці забили три голи в товариському матчі віце-чемпіона Бельгії

28 липня 2020, 20:39
Яремчук оформив дубль, ще один гол забив Пластун

Роман Яремчук / Фото: Reuters

Українські футболісти Роман Яремчук та Ігор Пластун допомогли бельгійському "Генту" розгромити французький "Метц" (3:0) в товариському матчі. Нападник збірної України вийшов на поле з перших хвилин і вже в першому таймі оформив дубль.

Пластун з'явився на полі після перерви і встиг відзначитися забитим м'ячем. Також в матчі взяв участь ще один українець Роман Безус. Відео голів Яремчука було розміщено в акаунті "Гента" в Twitter:

Для Романа Яремчука цей матч став другим після травми і тривалої реабілітації. Востаннє він виходив на поле ще 2019 року. На початку липня основний нападник збірної України знову травмувався, відігравши всього п'ять хвилин у матчі.

Нагадаємо, що чемпіонат Бельгії був завершений достроково, а "Генту" дісталися срібні медалі. А чемпіоном країни став "Брюгге", за який виступає українець Едуард Соболь.

До речі, незабаром у Бельгії може опинитися ще один українець. Як ми писали раніше, "Зоря" отримає 15 мільйонів за Богдана Михайличенка – він стане сьомим українцем у вищій лізі Бельгії. Після завершення сезону в Прем'єр-лізі Богдан вирушить в "Андерлехт".