Українці з трьома штрафними колами в ТОП-10 естафети на Кубку світу

11 січня 2020, 16:51
Перемога дісталася команді Норвегії

Артем Прима

У німецькому Обергофі в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча естафетна гонка. Переможцем стала команда Норвегії, яка програвала після останньої стрільби Франції більше шести секунд, але в підсумку випередила суперника на останньому колі. Третє місце дісталося команді Німеччини.

Збірна України увійшла до ТОП-10 гонки, хоча претендувала на квіткову зону. На першому вогневому рубежі Тищенко відстрілявся на нуль і всього на чотири секунди відставав від лідера норвежця Біркеланна. Але на наступній стрільбі українець повністю провалився, заробивши два штрафних кола.

Наступним на трасу вийшов Артем Прима. Він відстрілявся з одним промахом, але підняв нашу команду на проміжне 18-те місце. Відмінно себе проявив Антон Дудченко, який, незважаючи на один промах, зумів скоротити відставання від лідера і перед останнім етапом вивести Україну на проміжне 12-те місце.

Завершував гонку Сергій Семенов. Після першого вогневого рубежу українець посідав шосте місце і тримався в групі лідерів, але на другій стрільбі заробив штрафне коло і відкотився на десяте місце.

10. Україна (3+9) +3:31,1

Сьогодні раніше українські біатлоністки посіли шосте місце в естафетній гонці на Кубку світу. Призерками в Німеччині стали квартети Норвегії, Швеції і Франції.

Дивіться, як Україна потрапила до ТОП-6 з 26 країн-учасниць етапу Кубка світу в Естерсунді