Українці виявилися за межами ТОП-30 в першій гонці Кубка світу в Кенморі

7 лютого 2019, 23:06
Перемогу здобув норвежець Йоханнес Бе, а найкращий український результат – 32-е місце Тараса Лесюка

Індивідуальні гонки в Кенморі скоротили через сильні морози. Фото: AFP / Фото: AFP

У четвер стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону, який проходить у канадському місті Кенмор. Перемогу в індивідуальній гонці здобув норвежець Йоханнес Бьо, "срібло" у його співвітчизника Ветле Шостада Крістіансена, "бронза" дісталася росіянину Олександру Логінову.

Найращий український результат – 32-е місце Тараса Лесюка, Артем Тищенко зайняв 34-е місце, а Сергій Семенов фінішував 62-м з п'ятьма промахами. Дмитро Підручний за рішенням тренерів не стартував у цій гонці: він готується до естафети.

Відзначимо, що індивідуальна гонка на Кубку світу з біатлону була скорочена через сильні морози. Чоловіки пробігли дистанцію 15 кілометрів замість 20, а жінки побіжать 12,5 кілометрів замість 15. При цьому штрафний час за промах складе 45 секунд замість звичайних 60 секунд.