Українці не потрапили в топ-10 мас-старту на Кубку світу з біатлону

23 грудня 2018, 13:58
Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Тінгнес Бьо

Йоханнес Тінгнес Бьо. Фото AFP

У чеському місті Нове Мєсто відбувся чоловічий мас-старт в рамках третього етапу Кубка світу. Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Тінгнес Бьо. Він пройшов всю дистанцію без промахів і випередив француза Кантена Фійона Майє, у якого було два постріли мимо, на 46,5 секунди. Третім до фінішу прийшов росіянин Євген Гаранічев – він відстав від переможця майже на хвилину, хоча теж відстрілявся на нуль.

Українець Дмитро Підручний допустив по одному промаху на першій і четвертій стрільбі і в підсумку фінішував 17-м, відставши від лідера на 2: 43,6 хвилини. Артем Прима провалив сьогоднішню гонку – на його рахунку сім промахів і підсумкове 27-е місце з 30 учасників

27.  Артем Прима (2+3+1+1)  +4:22,9

Нагадаємо, що вчора Валентина Семеренко не втрималася в призах гонки переслідування на Кубку світу.Наша біатлоністка претендувала на квіткову церемонію , але втратила перевагу на останньому колі .

А перед цим Дмитро Підручний став шостим в гонці переслідування, хоча мав можливість поборотися навіть за місце в трійці .