Українська бігунка Ганна Рижикова стала сьомою в забігу зі світовим рекордом

4 жовтня 2019, 21:50
Американка Далайла Мухмаммад встановила новий рекорд в бігу на 400 метрів з бар'єрами

Ганна Рижикова / Фото: Reuters

Українська легкоатлетка Ганна Рижикова посіла сьоме місце на чемпіонаті світу в Катарі в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Вона стала всього дев'ятою нашої спортсменкою, яка зуміла на останньому перед Олімпіадою ЧС увійти до ТОП-10 в своєму нинішньому вигляді. Всі результати українців на чемпіонаті світу з легкої атлетики доступні на нашому сайті.

Особистий рекорд Ганни в бігу на 400 метрів з бар'єрами – 54.35 секунди, і сьогодні вона показала час 54.45 – дуже близько до свого найкращого досягнення. Але забіг видався неймовірним: переможниця встановила новий світовий рекорд, ті, хто завоювали "срібло" і "бронзу", поліпшили свої персональні рекорди, а Лея Шпрунгер, яка зайняла четверте місце, – національний рекорд Швейцарії. У такій компанії претендувати на медаль було вкрай складно.

1. Далайла Мухмаммад (США) – 52,16 (світовий рекорд)

2. Сідні Маклафлін (США) – 52,23 (особистий рекорд)

3. Рашелл Клейтон (Ямайка) – 53,74 (особистий рекорд)

Зазначимо, що в Instagram у Ганни Рижикова понад п'ять тисяч "фанатів":

Ганна Рижикова – українська легкоатлетка

Нагадаємо, що наразі збірна України завоювала одну медаль в Катарі – "срібло" у 18-річної Ярослави Магучіх, яка з особистим рекордом зійшла на п'єдестал пошани в стрибках у висоту.