Україна завоювала друге "золото" на Юнацькій Олімпіаді

10 жовтня 2018, 18:33
Чемпіоном Буенос-Айреса став Іван Тищенко в академічному веслуванні

Тищенко з тренером Михайлом Гуленком і Сергієм Бубкою

Сьогодні скарбничка збірної України на Юнацьких Олімпійських іграх, які проходять в аргентинському Буенос-Айресі, поповнилася золотою нагородою. Олімпійським чемпіоном став 18-річний Іван Тищенко з Черкас. Наш спортсмен виграв фінальний заїзд одинаків в академічному веслуванні.

Нагадаємо, що це друге "золото" в активі української команди на Іграх-2018 в Аргентині. Раніше чемпіонкою Буенос-Айреса-2018 стала Катерина Чорній, яка виграла змагання в шпазі. Чорній стала першою спортсменкою в історії українського фехтування, яка здобула медаль на Юнацькій Олімпіаді.

Крім того, в активі збірної України вже є "бронза" Олімпіади, яку добув дзюдоїст Олег Вередиба.

Раніше на Юнацьких ОІ в боротьбу вступили наші баскетболісти 3х3. Капітан чоловічої збірної України Олександр Сидорук розповів, що виконує функції тренера  на майданчику.