Україна завоювала срібну медаль чемпіонату світу зі стрільби

12 вересня 2018, 13:03
Жіноча команда стала другою у стрільбі по рухомій мішені

Вікторія Рибовалова. Фото esc-shooting.org

Українки Вікторія Рибовалова, Галина Авраменко і Валентина Гончарова завоювали "срібло" на чемпіонаті світу в Південній Кореї.

У стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки зі змішаними швидкостями з дистанції 10 м (випередження ГП-11а) українки стали другими, пропустивши вперед лише китаянок.

Для Рибовалової – це вже друга нагорода на нинішньому світовому першості. Українка була третьою у стрільбі по рухомій мішені.

Всього ж, це третя медаль України на чемпіонаті світу в Кореї. Золоту нагороду виграла Олена Костевич. Вона стала першою в стрільбі з дистанції 25 метрів.

Раніше ми писали, що Олена Костевич і Олег Омельчук стали третіми в змішаних змаганнях на чемпіонаті світу.

Нагадаємо, що восени минулого року олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала мамою. Спортсменка народила дочку, яку назвали Софією. Костевич вийшла заміж в травні минулого року. Обранцем дівчини став її давній шанувальник, який проживає в Австрії. При цьому повідомлялося, що 32-річна спортсменка не збиралася міняти громадянство і продовжить виступати за збірну України.