Україна завоювала першу ліцензію на Олімпіаду-2020

6 вересня 2018, 13:04
Путівку до Токіо виграв стрілок Павло Коростильов

Павло Коростильов. Фото: НОК

Український стрілок Павло Коростильов став першим українцем, який отримав ліцензію на участь в Олімпіаді-2020 на Токіо. Коростильов посів четверте місце з кульової стрільби на чемпіонаті світу, який відбувається в корейському Ченгвоні, що дало йому право поборотися за олімпійські медалі.

Минулого року Коростильов виграв Кубок світу зі стрільби, встановивши світовий рекорд серед молоді.

2014 року Павло Коростильов взяв "золото" на літніх юнацьких Олімпійських іграх. На Олімпіаді в Ріо на рахунку Павла 35-те місце у стрільбі з пневматичного пістолета та 16-те – з швидкострільного.

Нагадаємо, що, крім олімпійської ліцензії, українські стрілки завоювали і медаль нинішнього чемпіонату світу. У змаганнях змішаних командних дисциплін третє місце зайняли Олена Костевич і Олег Омельчук. Вони піднялися на подіум у стрільбі з пістолета з дистанції 10 метрів.

В інтерв'ю "Сегодня" Олена Костевич зізналася, що мріє про титул спортсменки року і хоче знятися в серіалі в детективній ролі. А також розповіла, навіщо відпочиває від спортивного костюма і чим не може насолодитися в Києві.