Україна завоювала чергове "золото" на юнацькій Олімпіаді

11 жовтня 2018, 10:14
Назар Чепурний виступав у складі "Команди Сімони Байлз" в змаганнях з мультидисциплін гімнастики

Український гімнаст Назар Чепурний виграв "золото" юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі. 15-річний українець у складі "Команди Сімони Байлз" став переможцем змагань з мультидисциплін гімнастики.

У вправах на коні Чепурний зайняв 11-те місце (12.400), на кільцях – 18-те (12.266), на килимі він показав 5-й результат (13.566), на перекладині – 14-й (12.400), а в опорному стрибку українець став 19-м (13.000). Найкращий результат Чепурний продемонстрував на паралельних брусах, набравши 13.833 очка і ставши третім.

Для збірної України це "золото" вже четверте на юнацькій Олімпіаді. Раніше на найвищий щабель п'єдесталу пошани двічі піднімалася шпажистка Катерина Чорній, а весляр Іван Тищенко – один раз.

Раніше ми писали, що Катерина Чорній стала дворазовою олімпійською чемпіонкою. Наша фехтувальниця стала переможницею командних змагань.

Також вчора  Україна завоювала друге "золото" на юнацькій Олімпіаді. Чемпіоном Буенос-Айреса став Іван Тищенко в академічному веслуванні.

Раніше на юнацьких ОІ в боротьбу вступили наші баскетболісти 3х3. Капітан чоловічої збірної України Олександр Сидорук розповів, що виконує функції тренера на майданчику.