Україна завоювала чотири медалі чемпіонату Європи, але програла два фінали

13 лютого 2020, 22:32
Наша команда задовольнялася двома срібними та двома бронзовими нагородами

Ангеліна Лисак, Алла Черкасова, Оксана Лівач и Соломія Винник

Збірна України завоювала чотири нагороди на чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить в Італії. Ангеліна Лисак (59 кг) і Алла Черкасова (68 кг) принесли в скарбничку нашої країни дві бронзові нагороди, а Оксана Лівач (50 кг) і Соломія Винники (55 кг) стали срібними призерами континентальної першості. Раніше ми писали, що українець Новіков сенсаційно виграв чемпіонат Європи з греко-римської боротьби.

Лисак програла в чвертьфіналі, але за рахунок того, що її кривдниця Анастасія Нікітіна з Молдови вийшла в фінал, отримала шанс поборотися за "бронзу". Черкасова розраховувала на медаль найвищого ґатунку, але в півфіналі поступилася росіянці Ханум Велієвій, тому боролася лише за третє місце.

Оксана Лівач дісталася до фіналу, де зустрічалася з болгаркою Мігленою Селішкою, але поступилася суперниці 3:5 і задовольнилася лише сріблом. Така ж доля спіткала і Соломію Винник, яка програла вирішальну сутичку росіянці Ользі Хорошавцевій (0:10).

Дивіться, як український борець Семен Новіков вийшов у фінал чемпіонату Європи з греко-римської боротьби