Україна посіла восьме місце в медальному заліку об'єднаного чемпіонату Європи

13 серпня 2018, 11:36
Наші спортсмени завоювали 26 медалей

Ірина Климець медаль не завоювала, але підкорила фанатів танцем. фото AFP

Вчора закінчився перший об'єднаний чемпіонат Європи із семи видів спорту: Україна посіла восьме місце в медальному заліку з 26 нагородами.

У бігу на 800 метрів на п'єдестал удвох залізли Наталія Прищепа, перша, хто зміг захистити титул на цій дистанції, і "бронзова" Ольга Ляхова. Пізніше Наталія подякувала тренерові Андрію Попеляєву за те, що "поставив мене на ноги (мультиками)... слухав мої обурення, крики, мати, бачив сльози на жорстких тренуваннях, не знав, з якого боку підійти, щоб мені воду за феншуєм подати. Ми довго працювали, і не дарма. Спасибі, Coach".

До речі, саме Прищепа в кваліфікації допомогла бельгійці Рене Ейкенс дійти до фінішу, коли та впала під час забігу.

А стрибунка в довжину Марина Бех взяла дебютне "срібло". На трибунах її підтримував наречений, плавець Михайло Романчук, вже дворазовий чемпіон Європи.

Несподівано провально виступила "висотниця" Юлія Левченко: 1,91 метра і дев'яте місце.

Запальним танцем запам'яталася фанатам українка Ірина Климець, яка яскраво відсвяткувала вихід у фінал змагань у метанні молота. Там Климець показала результат 68,11 метра і посіла лише 11-те місце.