Україна закрила ТОП-10 в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті світу: золото у Норвегії

20 лютого 2020, 17:00
Друге місце зайняла збірна Німеччини, Франція – третя

Дмитро Підручний / Фото: Getty Images

У четвер, 20 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася одиночна змішана естафета. На нашому сайті був доступний онлайн чемпіонату світу з біатлону- одиночна змішана естафета.

Перемогу здобула команда Норвегії. У трійку увійшли також Німеччина і Франція, яка посіли друге і третє місця відповідно. Україну представили Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина, які зайняли 10-е місце.

Гонку початку Меркушина, яка передала естафету Підручний 12-й з відставанням в 22 секунди. Підручний закінчив другий етап жердини, скоротивши гандикап від лідера до 14 секунд. Меркушина на третьому етапі стала сьомою, збільшивши відставання від першого місця до 33 секунд. Підручний фінішував 10-м.

результати:

• 1. Норвегія – 34.19,9 (0 + 6)
  • 2. Німеччина – 17,6 (0 + 5)
  • 3. Франція – 29,8 (0 + 4)
  • 10. Україна – 1.27,2 (0 + 8)

Раніше ми розповідали, що бос українського біатлону встав на захист допінг-грішника з Росії . Володимир Бринзак виступив в ролі "адвоката" для скандального чемпіона світу Олександра Логінова.