Україна взяла медаль в бігу на 400 метрів c бар'єрами на чемпіонаті Європи

11 серпня 2018, 09:52
Ганна Рижикова фінішувала другою і отримала "срібло" ЧЄ з легкої атлетики в Берліні

Ганна Рижикова. Фото: кадр

Українська бігунка Ганна Рижикова в Берліні завоювала " срібло " чемпіонату Європи з легкої атлетики на дистанції 400 метрів з бар'єрами .

28 – річна спортсменка пробігла дистанцію за 54.51 секунди – це кращий результат Рижикової в сезоні . Першою фінішувала представниця Швейцарії Леа Шпрунгер ( 54.33 ) , третьою – британка Меган Біслі ( 55.31 ) . Ще одна українка Вікторія Такачук фінішувала сьомою з результатом 56,15 секунди .

Раніше в п'ятницю відразудві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів.Наталія Прищепа принесла Україні друге " золото " на чемпіонаті Європи з легкої атлетики , Ольга Ляхова взяла " бронзу " .

Нагадаємо , перше " золото " Україні на цьому чемпіонаті Європиприніс ходок Мар'ян Закальницький.

Днем раніше Сергій Нікіфоров став бронзовим призером чемпіонату Європи. Українець в стрибках в довжину показав результат 8,13 метра і поступився німцеві Фабіану Хейтлі , який з таким же результатом став срібним призером ( але зробив це з другої спроби ) . " Золото " завоював грек Мільтіадіс Тентоглу ( 8,25 м ) .