Україна вийшла на Євро-2020: Шевченко поділився неймовірними емоціями з роздягальні

15 жовтня 2019, 00:43
Команда почала відзначати вихід на чемпіонат Європи ще на полі

/ Фото: Reuters

Сьогодні в Україні свято! Наша національна команда завоювала путівку на чемпіонат Європи 2020 року. У ключовому матчі відбору на чемпіонат Європи підопічні Андрія Шевченка обіграли на "Олімпійському" діючих чемпіонів Європи португальців з рахунком 2:1. Один з найкращих футболістів сучасності Кріштіану Роналду зумів пробити Андрія Пятова лише з пенальті.

Відео голів та огляд матчу Україна – Португалія – ​​2:1.

Після фінального свистка футболісти почали святкувати вихід на Євро-2020, а потім перемістилися до роздягальні, де традиційно обливалися шампанським. Емоціями з роздягальні на своїй сторінці у Twitter поділився головний тренер збірної України Андрій Шевченко.

Збірна України / Фото: Twitter

Також ексклюзивні кадри зі святкування збірної України показали в ефірі телеканалу "Футбол-1". Дехто з гравців нашої команди відзначав вихід на чемпіонат Європи разом з дітьми. До речі, під час прямого включення зі студії в ефір увірвався Олександр Зінченко і розвеселив всіх своєю манерою святкування.

Нагадаємо, перемогу команді Андрія Шевченка принесли голи Романа Яремчука та Андрія Ярмоленка в першому таймі. Після перерви Кріштіану Роналду реалізував пенальті за гру рукою у виконанні Тараса Степаненка, яка коштувала нашому півзахиснику другої жовтої картки в матчі. У меншості збірна України зуміла вистояти проти грізного суперника і довела матч до заслуженої перемоги. Відео голів та огляд матчу Україна – Португалія – ​​2:1.

Раніше ми писали, що перед початком матчу гравців збірної України зарядили божественним виконанням гімну України у виконанні хору Верьовки і 70 тисяч глядачів на трибунах. 125 осіб з Національного хору імені Григорія Верьовки так заспівали, що футболісти просто не мали права програти.