Історичне досягнення збірної України на молодіжному ЧС: як це було

7 червня 2019, 21:10
Огляд чвертьфінального матчу молодіжного ЧС-2019, в якому збірна України обіграла Колумбію

Чвертьфінал молодіжного ЧС-2019. Україна обіграла Колумбію 1: 0 / Фото: AFP

Молодіжна збірна України (футболісти до 20 років) в чвертьфіналі чемпіонату світу обіграла збірну Колумбії і вперше в історії пробилася до півфіналу. Поєдинок у Польщі завершився з мінімальним рахунком 1: 0, а ми проводили текстовий онлайн матчу Україна – Колумбія. Наші футболісти відкрили рахунок після безглуздої помилки з боку суперника. На 11-й хвилині голкіпер збірної Колумбії вийшов за межі своєї штрафної, а захисник в простому епізоді подарував м'яч українському футболісту. В результаті Данило Сікан вразив порожні ворота, забивши свій четвертий м'яч у чотирьох матчах на молодіжному ЧС-2019. Колумбійці догравали поєдинок у меншості після того, як їхній гравець грубо зіграв проти Дениса Попова, якого, в свою чергу, забрали з поля на ношах.

Огляд матчу Україна – Колумбія 1: 0 на молодіжному ЧС

Збірна України пробилася в півфінал молодіжного чемпіонату світу

У півфіналі чемпіонату світу, який відбудеться 11 червня о 18:30 за київським часом, збірна України зіграє з переможцем матчу Італія – ​​Малі.

Дивитися онлайн Україна – Сербія в відборі на Євро-2020, відео голів

Відзначимо, що головна збірна України свій наступний матч, проти Сербії, зіграє 7 червня у Львові: