Україна в неймовірному матчі вперше в історії переграла збірну Іспанії

13 жовтня 2020, 23:35
Єдиний гол у другому таймі забив Віктор Циганков, пробивши воротаря "Манчестер Юнайтед"

Збірна України / Фото: Reuters

Неймовірний матч провела збірна України проти Іспанії в четвертому турі Ліги націй, якщо врахувати, що зустріч цих команд у вересні закінчилася розгромом "синьо-жовтих" – 0:4. До того ж Андрій Шевченко відчував великі кадрові проблеми. Але 13 жовтня на "Олімпійському" в Києві українці дали бій чемпіонам світу 2010 року і переграли їх вперше в історії – 1:0. Нагадаємо, що стадіон в останній момент дозволили заповнити лише на 15%.

Так, українці ні раз могли пропустити. Згадати хоча б сейв Бущана в першому таймі після удару капітана іспанців Серхіо Рамоса. Або пожежу в середині другої половини і постріл Родрі з лінії штрафного, коли м'яч буквально облизав "штангу". Але і атакували підопічні Шевченка небезпечно. Особливо тут хочеться відзначити легіонера "Ференцвароша" Олександра Зубкова, який і пенальті ледь не заробив, і взагалі неабияк пошматував оборону гостей разом з Ярмоленком.

Олександр Зубков потріпав захист Іспанії / Фото: Reuters

А єдиний гол у цьому поєдинку на 76-й хвилині забив Віктор Циганков. Андрій Ярмоленко відмінним пасом вивів партнера на побачення з Де Хеа. Віктор зумів втекти від Рамоса і пробити воротаря "Манчестер Юнайтед".

Тому за цей поєдинок з Іспанією ослабленій травмами і хворобами збірній України точно не повинно бути соромно. Після трьох поразок поспіль "синьо-жовті" зібралися з духом і знайшли свою гру – 1:0. Після цього туру наша команда йде на третьому місці з 6 очками, лише за додатковими показниками поступаючись Німеччині. У лідера квартету, Іспанії, – 7 очок, у Швейцарії – 2.

У наступному турі 14 листопада команда Шевченка зіграє на виїзді з Німеччиною. Нагадаємо, що в Києві Україна вперше поступилася на своєму полі в Лізі націй - 1:2 німцям на "Олімпійському". А 17 листопада відправиться в гості до аутсайдера групи Швейцарії.