Україна з боєм програла Росії у відборі гандбольного Євро

7 листопада 2020, 16:32
Після нічиєї з росіянами в попередньому турі на ще одну сенсацію українців не вистачило

Гандбол, Україна vs Росія

У Мінську відбувся другий матч відбору на чемпіонат Європи-2022 з гандболу між збірними України і Росії. Нагадаємо, два дні тому вони вже зустрічалися на нейтральній території. Тоді, в столиці Білорусі, Україна вирвала нічию в грі з Росією 27:27, врятувавшись від поразки на останній хвилині. Цього разу українці з боєм поступилися 28:30.

Саме Україна ліпше почала другий матч. Наші гандболісти вели 4:2. Однак потім ініціативу перехопили росіяни і довели матч до перемоги з різницею в два м'ячі. Кожен з таймів українська команда програла з мінімальним відставанням – 14:15 і 14:15.

Проте в Федерації гандболу України цей результат назвали "поразкою, за яке не соромно", оскільки великим фаворитом у букмекерів вважалася збірна РФ.

Нагадаємо, крім Росії в одній групі з Україною також виступають Чехія і Фарери. До фінальної частини чемпіонату Європи вийдуть переможець групи і найкраща друга команда.

Дивіться суперсейв від українського воротаря

Один із фінальних голів росіян

Україна – Росія – 28:30 (14:15, 14:15)
7 листопада. Мінськ. Арена "Уруччя"
Україна : Жуков 6, Кравченко 6, Онуфрієнко 3, Ільченко 3, Міноцький 3, Кириленко 2, Денисов 2, Жук 2, Горига 1, Шамрило, В'юник, Козакевич, Буйненко, Донцов, Садовий, Бурзак
Росія: Сорока 8, Котов 6, Атьман 4, Виноградів 1, Єрмаков 3, Масленников 2, Житников 4, Фокін 1, Андрєєв1, Кірєєв, Павленко, Заболотін, Ніколаєнков, Васильєв, Іванов, Белевцов
Семиметрові: 6/4 – 5/5

Нагадаємо, в січні 2020-го збірна України з гандболу, вперше за 10 років, виступала у фінальній частині чемпіонату Європи. Однак підопічні Сергія Бебешка програли в Австрії всі три матчі групового етапу, що призвело до зміни наставника.