Україна розгромно програла Португалії в півфіналі Євро-2018

26 липня 2018, 16:57
Наша команда повністю провалила перший тайм

Фото ФФУ

Збірна України не змогла вийти у фінал чемпіонату Європи 2018 року серед 19-річних. Наша команда в 1/2 фіналу з розгромним рахунком поступилася команді Португалії. Рахунок в матчі був відкритий вже на другій хвилині, а до кінця першої половини гри підопічні Олександра Петракова пропустили ще чотири м'ячі. У другому таймі українці зуміли зберегти свої ворота в недоторканності, та й самі не змогли забити.

Україна U-19 – Португалія U-19 – 0: 5

Голи: Педро (2), Жоау Філіпе (19, 21), Франсіску Трінкал (28, 30)

Україна U-19 : Кучерук, Бондар, Попов, Конопля (Сафронов, 34), Миколенко, Дрішлюк, Корнієнко, Булеца, Хахльов, Цітаішвілі (Ременюк, 72), Супряга (Кулаков, 12).

Другий фіналіст турніру визначиться в матчі між збірними Франції та Італії. Цей поєдинок відбудеться сьогодні. Початок матчу – о 19:00.

Нагадаємо, збірна України в своїй групі посіла перше місце. Наші футболісти обіграли Францію – 2: 1, Туреччину – 1: 0 і зіграли внічию з Англією – 1: 1. Також українці вже завоювали путівку в фінальну частину чемпіонату світу 2019 року серед 20-річних.

Збірна Португалії вийшла у плей-офф з другої позиції, пропустивши італійців. На груповому етапі Португалія обіграла Норвегію – 3: 1, Фінляндію – 3: 0 і поступилася Італії – 2: 3.

Додамо, збірна України залишилася без основного воротаря Андрія Луніна. Новоспечений гравець мадридського "Реала" залишився в розташуванні клубу з дозволу тренерського штабу національної команди.

Раніше ми писали, що автор гола в першому матчі збірної України на Євро-2018 Георгій Цітаішвілі потрапив в скандал зі святкуванням м'яча в стилі форварда збірної Росії Артема Дзюби. Сам же він сказав, що йому виправдовуватися немає за що: "Можете писати, що я поганий".