Україна розгромила М'янму 6:0 на молодіжному чемпіонаті світу

2 червня 2015, 09:46
У заключному турі групового турніру збірну України чекає поєдинок з американцями

Україна розгромила М'янму 6:0. Фото

Збірна України здобула впевнену перемогу, розгромивши в поєдинку другого туру молодіжної ЧС-2015 однолітків з М'янми – 6:0. Перший тайм видався непростим і, здавалося б, абсолютно не віщував підсумкового результату. Всі м'ячі були забиті в другому таймі. З 75-ї хвилини наш суперник грав у меншості.

6:0 – перемога і непоганий підсумок з урахуванням можливої необхідності вважати на проміжному фініші різницю забитих і пропущених м'ячів.

Сьогодні в групі А зіграють збірні США і Нової Зеландії. А в заключному турі групового турніру збірну України чекає непростий поєдинок з американцями.

М'янма (U-20) – Україна (U-20) – 0:6 (0:0)
Голи: Яремчук, 51 (0:1); Лучкевич, 54 (0:2); Коваленко Вик., 57 (0:3); Соболь, 68 (0:4); Бесєдін, 71 (0:5); Коваленко Вик., 77 (0:6)

М'янма (U-20): Міо Мін латте; Тиха Хтет Аунг (до 75); Нанда Кьяу; Хтіке Хтіке Аунг; Кьяу Мін Оо; Ян Наїнг Оо; Міо До Тун; Маунг Маунг Сої (Наїнг Лін Тун, 77); Аунг Ту; Тан Паінг (Ян Лін Аунг, 86); Мг Мг Лвін (Нан Ваи Мін, 64)

Україна (U-20): Сарнавський; Бурда; Качараба; Соболь; Яремчук (Габелок, 62); Коваленко Вик.; Полегенько; Чумак Е. (Ткачук Ю., 73); Бесєдін; Татарка (Лучкевич, 46); Кабан

Попередження: Яремчук (23), Чумак Е (45)
Вилучення: Тиха Хтет Аунг (75).