Україна програла збірній Хорватії, закинувши шайбу у власні ворота

25 квітня 2018, 14:53
Наша команда зазнає другої поразки на чемпіонаті світу

Шайба в наших воротах. Фото: iihf

Збірна України з хокею продовжує свій безславний виступ на чемпіонаті світу в Дивізіоні I групі В. Після сенсаційної поразки від Естонії в минулому турі, цього разу зганьбилися в грі з Хорватією.

Початок матчу вийшов просто жахливим. Ми пропускали і в більшості, і в меншості і в рівних складах. І вже на 14-й хвилині тренери поміняли воротаря: замість Гайдученка вийшов Дьяченко. Потроху гра стала налагоджуватися у нашої команди і в другому періоді навіть був шанс забити. Але Бойков не реалізував буліт. У заключній двадцятихвилинці українцям вдалося закинути дві шайби і влаштувати штурм хорватських воріт. Поміняли воротаря на шостого польового гравця, атакували – і забили. Самі собі. Гаврик через воріт робив передачу на "п'ятачок", але шайба зрадницьки пролетіла весь майданчик і потрапила в порожні ворота. Оскільки в хокеї немає автоголів, записали взяття воріт на хорватського гравця, який останнім торкнувся шайби.

Україна – Хорватія – 2:4 (0:3, 0:0, 2:1)

Ш айби: 4:36 Янкович (Сензель, Благус – більш) – 0:1, 11:51 Заноскі (менш) – 0:2, 13:06 Канет (Тадич) – 0:3, 46:56 Катрич (Буценко, Бабинець – більш) – 2:3, 53:00 Німенко (Міхнов, Ігнатенко) – 2:3, 59:58 Ведлін – 2:4

І якщо перед початком турніру йшли розмови про те, щоб збірній України підвищитися в класі, то тепер потрібно думати, як би не скотитися ще нижче. Решта матчів нашої команди на чемпіонаті світу: Литва (27 квітня), Японія (28 квітня).

Нагадаємо, що цього місяця  збірна України з хокею серед 18-річних виграла Дивізіон 1В, який відбувався в Києві. Таким чином, наступного сезону наша команда виступатиме у Дивізіоні 1А.