Україна програла Іспанії, але вийшла на Євробаскет-2019

22 листопада 2018, 10:09
Наша команда увійшла до числа кращих команд, що посіли другі місця у відбіркових групах

Жіноча національна збірна України з баскетболу, незважаючи на поразку в останньому виїзному матчі кваліфікації з Іспанією, вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи-2019, який наступного року проходити в Сербії та Латвії.

Іспанія – Україна – 84:71 (21:14, 18:18, 22:24 23:15)

Україна: Ягупова 28 + 6 підбирань + 5 передач – 4 втрати, Удоденко 12 + 6 підбирань + 6 передач, Мосс 7 + 6 підборів, Ольховик 3, Науменко 2 + 5 підбирань – старт, Радулович 17 + Білоцерківська 2, Самбурська 0, Уро -Ніле 0

#КомандаИВП%ЗМПМ+/-СрЗСрП О
1Іспанія     66010050231219083.75212
2УКРАЇНА    64266.747536710879.261.210
3Нідерланди 62433.3353459-10658.876.58
4Болгарія     6060349541-19258.290.26

Команда Горана Бошковича стала другою в групі F за підсумками відбіркового турніру, вигравши 4 з 6 матчів, і потрапила до числа 6 кращих команд, що посіли другі місця у своїх групах. Підсумкова різниця закинутих/пропущених у нашої команди склала +108, що дозволило українкам четвертий раз поспіль і в дев'ятий раз в історії країни вийти на чемпіонат Європи.

Ще п'ять команд, які вийшли до фінальної частини з других місць це – Чехія, Білорусь, Словенія, Угорщина і Швеція. Не потрапили з других місць на чемпіонат Європи збірні Греції та Боснії і Герцеговини.

Переможцями груп стали Чорногорія, Туреччина, Росія, Велика Британія, Франція, Іспанія, Чехія та Італія.

Раніше тренер збірної України Євген Мурзін назвав склад на матчі проти Словенії та Іспанії. Наші баскетболісти ведуть боротьбу за вихід на чемпіонат світу-2019.

Раніше ми розповідали, як починалися чемпіонати світу з баскетболу: першопроходець Попович і "мінус 14" для США.