Україна програла Іспанії і втратила шанси на вихід на ЧС-2020

2 лютого 2020, 23:43
Наша команда програла другий матч поспіль і не підніметься вище третього місця в групі

/ Фото: ФФУ

Збірна України з футзалу програла лідеру рейтингу УЄФА Іспанії у другому матчі відбіркового турніру на чемпіонат світу-2020. Наша команда пропустила вже на першій хвилині від Ортіса, а перед самою перервою Лосано збільшив перевагу іспанців. У другому таймі Малишка скоротив відставання, але все той же Лосано знову вразив наші ворота і встановив остаточний рахунок 3:1 на користь Іспанії.

Україна – Іспанія – 1:3
Голи: Малишка (32) – Ортіс (1), Лосано (19, 33)

Після двох турів Україна має нуль очок в турнірній таблиці, стільки ж у Франції, яка сьогодні раніше програла Сербії 2:4. Лідирують у групі серби і іспанці – у них по шість очок. Шансів для виходу на чемпіонат світу в України не залишилося – для цього потрібно було вигравати групу в Сербії або займати друге місце, а потім перемагати в плей-офф з чотирьох команд, що зайняли другі місця в своїх квартетах. Але після двох поразок поспіль зробити це нереально, тому матч проти Франції буде впливати лише на престиж команди.

Дивіться коротке відео про те, як легендарний футболіст Франческо Тотті забив гол у футзалі:

Тотті забив гол у футзалі Відео: Twitter