Україна втратила двох боксерів в кваліфікації до Олімпіади-2016

11 квітня 2016, 15:32
У чоловічому розряді розігрують по три ліцензії, а в жіночому – дві

Фото ФБУ

У перший день змагань в турецькому місті Самсун впевнено пройшов стартове коло змагань лідер нашої команди у вазі +91 кг – Віктор Вихрист. Технічним нокаутом в першому раунді Віктор переміг чеха Даніела Таборскі. У наступному раунді змагань наш боксер зустрінеться з першим номером посіву на змаганнях, представником Англії – Джозефом Джойсом. Бій між Вихристом і Джойсом відбудеться сьогодні у вечірній програмі.

В рамках другого змагального дня національна збірна України зазнала одну втрату. В рамках вагової категорії до 69 кг, Ярослав Самофалов поступився представнику Боснії і Герцеговини Адему Фетаховичу. Підсумковий рахунок 1:2 на користь боснійця.

Припиняє виступи на змаганнях представниця жіночої збірної України у вазі до 60 кг – Юлія Циплакова. З рахунком 0:3 Юлія поступилася росіянці Анастасії Беляковій.

Україна в турнірі представляють 10 чоловіків і три представники жіночої збірної.

У кожній з вагових категорій буде розігруватися по три ліцензії. Автоматично отримають перепустку на Ігри 2016 чемпіон і фіналіст турніру, а третю ліцензію визначать в додатковому поєдинку боксери, які поступилися в півфіналі.

У жіночому боксі в кожній з вагових категорій будуть розігрувати за дві ліцензії.