Україна отримала одразу дві медалі на етапі Кубка світу в Пекіні

3 листопада 2018, 19:58
Наші плавці показали клас на дистанції 1500 метрів вільним стилем

Українські плавці Михайло Романчук та Сергій

На п'ятому етапі Кубка світу з плавання в Пекіні знову показав себе з кращого боку український майстер Михайло Романчук . Уродженець Рівного2 листопада був другим на дистанції 400 метрів вільним стилем, а сьогодні виграв золото цього етапу Кубка світу на дистанції 1500 метрів вільним стилем . Цікаво , що сьогодні другим був китаєць Чжи Хінчже , який в п'ятницю виграв у Романчука 2,5 секунди .

На цей раз Романчук випередив китайського плавця на 5,25 секунди.

А третє місце – і бронзу цього етапу Кубка світу – завоював представник запорізької школи плавання Сергій Фролов. Він програв Романчуку 8,13 секунди.

Завтра, 4 листопада, цей етап КМ завершиться. Шостий етап КМ з плавання відбудеться 9-11 листопада в Токіо, а завершальний, сьомий етап – 15-17 листопада в Сінгапурі.

Так само вдало, як Романчук в Пекіні, на етапах КМ-2018 виступав тільки Андрій Говоров, який в Казані і Досі вигравав запливи на 50 метрів батерфляєм, кожен раз оновлюючи рекорд Кубка світу
.

Нагадаємо, що наприкінці літа Михайло Романчук став дворазовим переможцем чемпіонату Європи 2018 року з плавання , який проходив в Глазго , Шотландія .

Також ми писали, що українська легкоатлетка Марина Бех вийшла заміж за віце-чемпіона світу з плавання Михайла Романчука.