Україна здобула першу перемогу у відборі на Євро-2016 – проти Білорусі на виїзді

9 жовтня 2014, 23:53
Автогол Мартиновича і м'яч Сидорчука в порожні ворота дозволили команді Михайла Фоменка набрати перші очки

Сидорчук поставил крапку в матчі - 0:2! Фото AFP

Збірна України здобула першу перемогу у відбірному турнірі чемпіонату Європи 2016 року. У четвер в Борисові наша команда з рахунком 2: 0 обіграла збірну Білорусі.

На 82-й хвилині після прострілу з лівого флангу захисник господарів Мартинович відправив м'яч у "дев'ятку" своїх воріт, дозволивши Україні вийти вперед.

Після цього гола футболісти збірної Білорусі пішли вперед усіма силами і пропустили контратаку на останній хвилині матчу. Гол у порожні ворота оформив Сидорчук, а м'яч йому "на блюдечку" виклав Ярмоленко.

Текстовий онлайн матчу Білорусь – Україна з фото та коментарями.