Україна обіграла Мозамбік на чемпіонаті світу з футзалу

15 вересня 2016, 11:17
Після цієї перемоги українці піднялися на друге місце в групі

Збірна України з футзалу здобула першу перемогу на чемпіонаті світу в Колумбії. У матчі другого туру групового етапу підопічні Олександра Косенка обіграли команду Мозамбіку.

Українці відкрили рахунок вже на першій хвилині – відзначився Сорокін, а в середині першої половини гри Грицина подвоїв перевагу нашої команди. Втім, гравці Мозамбіку протягом хвилини зуміли двічі вразити ворота Іваняка і піти на перерву при комфортному рахунку на табло – 2:2.

Після перерви наші футзалісти знову двічі розписалися у воротах суперників, але на цей раз не дозволили їм відігратися.

Після цієї перемоги українці піднялися на друге місце в групі, випереджаючи австралійців за різницею забитих і пропущених м'ячів. Вирішальний поєдинок з головним конкурентом на вихід з групи наша збірна проведе 17 вересня.

Україна – Мозамбік – 4:2
Голи: А. Сорокін (1), М. Грицина (8), Овсянніков (25), Коваль (37) – Діно (19), Карлао (19)