Україна обіграла Німеччину в стартовому матчі Суперфіналу Євроліги з пляжного футболу

2 вересня 2020, 23:02
Переможця вдалося визначити тільки в післяматчевій лотереї

/ Фото: ФФУ

Збірна України стартувала в Суперфіналі Євроліги з пляжного футболу з перемоги над командою Німеччини, повідомляє УАФ. Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а другий залишився за українцями. Але в третій 12-хвилинці німці не тільки скоротили відставання, а й зрівняли рахунок – 3:3. У додатковий час команди забити не зуміли, а в серії пенальті більш вдалими виявилися українські пляжники – 4:3.

Україна – Німеччина – 3:3, по пенальті – 4:3
Голи: Хувелер (19, автогол), Пашко (24), Войток (31) – Метцлер (20, 35), Бієрман (36).

Україна: Гладченко, Макеєв, Зборовський, Щериця, Пашко, Сабатюк, Хижняк, Войток, Сіренко, Войтенко, Заворотний.

Німеччина: Ебенер, Кніллер, Бієрман, Вайраух, Бекірі, Маркардт, Бааске, Метцлер, Базьєль, Мутулінгам, Хувелер.

4 вересня наша команда зіграє зі Швейцарією, 5 вересня зустрінеться з Португалією, а 6 вересня поміряється силами з Францією. До речі, в ще одному сьогоднішньому матчі Португалія розгромила Францію з рахунком 7:0.

Нагадаємо, що завтра збірна України з футболу стартує в Лізі націй. У першому турі українці зустрінуться у Львові зі Швейцарією. Раніше на прес-конференції Андрій Шевченко заявив, що надасть шанс новачкам збірної України.