Україна "нагребла" 32 медалі на турнірі олімпійських надій в Угорщині: фото "синьо-жовтого" тріумфу

21 вересня 2020, 07:33
Наші каноїсти і байдарочники везуть додому мішок медалей з угорського Сегеда, де феєрили на змаганнях Olympic Hopes

Українки-чемпіонки / Фото: Федерація каное України

Юні українські веслувальники "нагребли" мішок медалей на престижних змаганнях "Олімпійські надії" ("Olympic Hopes"), які проходили в угорському місті Сегед з 17 по 20 вересня. На рахунку наших каноїстів і байдарочників – аж 32 нагороди, з яких 11 золотих, 10 срібних і 11 бронзових!

У стартові три дні змагань наші веслувальники завоювали шість золотих медалей. Зокрема, переможцями стали Володимир Савчин та Артем Четвертак, яким не було рівних серед каное-двійок на дистанціях 500 і 1000 м серед 18-річних. "Золоту" компанію їм склали Тетяна Смиловенко (каное-одиночка, 500 м, U16), дует Тарас Кузик/Юрій Шутяк (каное-двійка, 500 м U17), змішана каное-четвірка (U17) на дистанції 500 м у складі Тараса Кузика, Христини Осипчук, Юрія Шутяка та Ірини Федорів, а також змішана байдарка-четвірка, до якої увійшли Іванна Дяченко, Олексій Мамченко, Вікторія Мунтян і Данило Платаш.

Однак на цьому українці не зупинилися. У неділю, останній день "Олімпійських надій", наші спортсмени взяли ще п'ять нагород найвищої проби. Чемпіонами стали каноїстка Ксенія Романчук, байдарочники Данило Куценко, Данило Платаш, Іванна Дяченко, а також каное-двійка у складі Тетяни Смиловенко і Христини Осипчук.

Таким чином, збірна України посіла друге місце в медальному заліку "Олімпійських надій", поступившись лише господарям змагань угорцям. Позаду нас залишилися Чехія, Молдова, Сербія, Грузія, Франція та інші країни.

Раніше ми писали, що допінг передається сексом: канадська веслувальниця довела свою невинуватість і поїде на Олімпіаду. Лоренс Венсан-Лапуант переконала спортивне правосуддя, що заборонена речовина потрапила в її організм від бойфренда.

Дивіться, як раніше українка Людмила Бабак вчетверте стала чемпіонкою світу з веслування на каное