Україна на юнацькій Олімпіаді: ще дві медалі до нашої скарбнички

15 жовтня 2018, 10:22
Назар Чепурний завоював другу медаль на Іграх, Олег Дорощук відкрив рахунок своїм нагородам

Назар Чепурний. Фото: НОК України

Збірна України поповнила колекцію медалей юнацької Олімпіади, яка відбувається в Буенос-Айресі, ще двома медалями. Наш юний представник в спортивній гімнастиці Назар Чепурний завоював "срібло" в опорному стрибку. Застрибнувши до фіналу з останнім восьмим результатом, 16-річний українець у вирішальний момент впевнено виконав обидва свої стрибки на загальну суму 13,983, і поступився лише 0,116 американцеві Брендону Бріонесу.

Зазначимо, що для Чепурного це перша особиста, а всього друга нагорода в Буенос-Айресі. Раніше він став чемпіоном юнацької Олімпіади з мультидисциплін гімнастики у складі "Команди Сімони Байлз".

А Олег Дорощук в стрибках у висоту завоював бронзову медаль. 17-річний легкоатлет, стрибнувши на 2.14, показав сьогодні третій результат, як і на першому етапі змагань 11 жовтня (2.09) і за підсумками двох днів завоював право зійти на третю сходинку п'єдесталу пошани в столиці Аргентини.

Таким чином, в скарбничці збірної України 13 медалей юнацької Олімпіади: 4 золоті, 4 срібні та 5 бронзових нагород.

Нагадаємо, що в Буенос-Айресі стартували юнацькі Олімпійські ігри, на які вирушили 55 українців. Наші атлети виступають в 22-х видах спорту.