Україна – Литва: відео голів та найкращих моментів відбіркового матчу Євро-2020

12 жовтня 2019, 08:00
Дивіться ключові події харківського протистояння лідера з аутсайдером групи В

Руслан Маліновський / Фото: Reuters

У п'ятницю, 11 жовтня, збірна України на стадіоні "Металіст" у Харкові приймає аутсайдера своєї відбірної групи – Литву. Місяць тому команда Шевченка розгромила цього суперника в гостях з рахунком 3: 0. Якщо перемога буде здобута і на цей раз, українці на 99 відсотків гарантують собі вихід у фінальну частину Євро-2020. Онлайн матчу Україна – Литва дивіться в трансляції на нашому сайті.

УКРАЇНА – ЛИТВА – 1:0
(Малиновський, 29)

Рахунок у матчі Україна – Литва був відкритий на 29-й хвилині. Зігравши в стінку з Мораєсом, півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський вийшов на побачення з воротарем литовців і невідпорно пробив своєю забійною лівою ногою низом – 1: 0 на нашу користь! Такий важливий для нас швидкий гол.

У матчі Україна – Литва – перерва. Команда Андрія Шевченка веде з рахунком 1: 0. Попереду – другий тайм.

Зазначимо, що наступний матч відбору Євро-2020 збірна України проведе в понеділок, 14 жовтня, в Києві на НСК "Олімпійський" проти Португалії та її мегазірки Кріштіану Роналду. Березневий матч цих суперників у Лісабоні завершився внічию – 0: 0. Такого рахунку 14-го числа повинно вистачити Україні, щоб достроково вийти до фінальної частини Євро-2020.

Нагадаємо, що перед матчем з Литвою тренер збірної України називався одним з кандидатів на пост наставника "Мілана". З'явилася навіть інформація, що Шевченко погодився очолити "Мілан", але за особливих умов. Перше – Шева готовий почати тренувати міланський клуб не раніше листопада, оскільки має намір спочатку вивести українську збірну на Євро-2020. Друга умова – він хоче поєднувати роботу в клубі і збірній. "Мілан" взяв час на роздуми.

Однак пізніше Шевченко зробив жорстку заяву про роботу в "Мілані", після якої всі питання відпали. Володар "Золотого м'яча" відмовився очолити свій колишній клуб, вирішивши повністю зосередитися на збірній України. А коучем "россонері" з річною зарплатою в мільйон євро був призначений екс-захисник "Ювентуса" Стефано Піолі.