Україна – лідер за кількістю перемог в турнірах WTA в сезоні

27 листопада 2017, 19:39
Наші дівчата розділили перше місце з тенісистками з Чехії

Еліна Світоліна - лідер за кількістю перемог серед українок. фото AFP

Українські тенісистки за підсумками сезону-2017 розділили лідерство з чешками за кількістю перемог в турнірах WTA.

Наші дівчата виграли всі вісім фіналів, в яких брали участь. У чешок така ж кількість перемог, але ще три програних фінали.

Найбільше перемог здобула перша ракетка України Еліна Світоліна. 23-річна тенісистка перемагала на турнірах в Тайбеї, Стамбулі, Дубаї, Римі та Торонто. Успішний сезон приніс українці 3 263 316 доларів призових і звання шостої ракетки світу. Додамо, що Світоліна увійшла в рейтинг найбільш високооплачуваних тенісисток світу.

Леся Цуренко здобула поїду на турнірі в Акапулько. За сезон українка заробила 618 826 доларів і займає 42-е місце в рейтингу WTA.

Переможницею турніру в Даляні стала Катерина Козлова. Всього минулий сезон приніс їй 256 548 доларів призових. Рік вона завершує на 87-му місці.

Турнір в Ташкенті став тріумфальним для 93-ї ракетки світу Катерини Бондаренко. 31-річна українка виграла тільки другий турнір в WTA в кар'єрі, але це не завадило їй за рік заробити 368 628 доларів призових.

Раніше ми повідомляли, що найкраща тенісистка України Світоліна придбала будинок в Англії. Тенісистка проводить багато часу на Туманному Альбіоні, тому вирішила обзавестися там житлом.

Відзначимо, що Еліна Світоліна за весь рік не програла жодного матчу тенісисткам з топ-3. Українка виграла шість поєдинків з шести: три матчі у перших ракеток світу, два – у других, а також єдиний – у третьої.