Україна мало не застрибнула на п'єдестал в Поклюці: підвела стрільба Меркушиної

25 січня 2020, 15:34
Підручний відстрілявся блискуче. Промахи Меркушиної опустили нас на п'яте місце

Анастасія Меркушина / Фото: Twitter

На етапі Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці завершився одиночний мікст. Український дует у складі Дмитра Підручного і Анастасії Меркушиної фінішував на п'ятому місці. А виграли французи. Де дивитися естафети з біатлону 25 січня: все трансляції.

Зазначимо, що Дмитро Підручний, відстрілявши на нуль, на фініш першого етапу одиночного міксту привів Україну в ролі лідера. На жаль, Анастасія Меркушина його почин не підтримала, через неточну стрільбу пішовши на другому етапі на штрафне коло.

Дмитро Підручний

Третій етап знову відзначився ідеальної влучністю Підручного. Тоді як Меркушина на заключному вогневому рубежі використала один додатковий набій, що позбавив нас шансів на трійку призерів – висока п'ята позиція. Але могло бути навіть краще!

Додамо, що російський тандем Едуард Латіпов/Крістіна Резцова провалив одиночний мікст, зайнявши лише 13-й рядок у підсумковому протоколі.

Як ми писали раніше, українському біатлоністу стало зле під час гонки на 20 км. "Думав зійти вже з другого кола, але стрільба була в порядку, тому вирішив дотерпіти", – зізнався Сергій Семенов, який посів 40-ве місце в "індивідуалці".