УХЛ: "Донбас" вирвав перемогу у "Білого Барса", а "Краматорськ" обіграв "Крижаних Вовків"

2 грудня 2020, 21:33
Донецький клуб продовжує лідирувати в турнірній таблиці регулярного чемпіонату

Сьогодні відбулися чергові матчі Української хокейної ліги. У поєдинку 13-го туру регулярного чемпіонату "Донбас" здобув важку перемогу над "Білим Барсом" з Білої Церкви. Вирішальною стала шайба Єгора Журавльова на сьомій хвилині третього періоду.

"Білий Барс" – "Донбас" – 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Шайби:
0:1 Монс (Туркін, Пангелов-Юлдашев), 16:46; 1:1 Благий (Бородай, Резюк), 20:21; 2:1 Грабовецький (Логач, Даниленко, більш.), 24:03; 2:2 Кожевников (Шишлянніков), 30:15; 2:3 Журавльов (Монс, Пересунько), 47:00;

А в заключному поєдинку 13-го туру УХЛ "Краматорськ" здолав київських "Крижаних Вовків". Клуб з Краматорська здобув четверту перемогу поспіль.

"Краматорськ" – "Крижані Вовки" – 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Шайби: 1:0 – Гринь (Жвачкін – Столяренко), 3:37; 2:0 – Столяренко (Гринь – Пахмурін), 5:19; 2:1 – Панков (Карпов), 09:09; 3:1 – Сурсов (Ципнятов), 57:16.