УХЛ: "Донбас" громить "Дніпро", а "Кременчук" – "Крижаних Вовків"

16 грудня 2020, 22:53
"Кременчук" перервав свою серію з трьох поразок поспіль

18-й тур Української хокейної ліги стартував із двох розгромів. У Херсоні місцевий "Дніпро" зазнав поразки від "Донбасу" з рахунком 0:5. Після "сухого" першого періоду гості просто знищили суперника.

"Дніпро" – "Донбас" – 0:5 (0:0,0:3,0:2)
Шайби:
0:1 – Буценко (Лялька), 28:23; 0:2 – Кобелєв (Бірюков – Сигарьов), 30:05; 0:3 – Бірюков (Сигарьов – Лялька), 35:13, 0:4 – Разумов (Шишлянніков), 49:05; 0:5 – Лялька (Буценко – Раазумов), 54:11;

А в другому матчі дня "Кременчук" знищив "Крижаних Вовків". Гості зуміли розмочити рахунок лише в останньому періоді, коли доля зустрічі вже була визначена. Завдяки цій перемозі "Кременчук" перервав свою серію з трьох поразок поспіль.

"Кременчук" – "Крижані Вовки" – 6:1 (3:0, 3:0, 0:1)
Шайби:
1:0 Дубінін (Денискін), 4:12; 2:0 Дубінін (Коробов, Денискін), 8:16; 3:0 Пукс (Савицький, Тютченко), 14:35; 4:0 Толстушко (Орлов), 30:16; 5:0 Денискін (Хрішпенц, Коробов), 35:38; 6:0 Григорян, 36:04; 6:1 Павлов (Андрющенко, Черемнов), 53:02;