УЄФА відхилив протест "Славії" на результат матчу з "Динамо" в Лізі чемпіонів

18 серпня 2018, 09:39
Кияни обіграли чехів за сумою двох матчів в третьому кваліфікаційному раунді

Дисциплінарний комітет УЄФА залишив без задоволення протест празької "Славії" на матч-відповідь третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів проти київського "Динамо" (0:2), повідомляє iSport.cz. Чеський клуб скаржився на несправедливе суддівство.

Нагадаємо, в першому таймі головний арбітр зустрічі скасував гол чехів з офсайду, але після перерви зарахував м'яч киян з положення поза грою. Також гості мали претензії до рефері за незафіксовану гру рукою Вербича в штрафному майданчику.

У своєму Twitter інформацію про відхилений протест підтвердив президент "Славії" Ярослав Тврдік. Раніше він в соцмережі висловив обурення суддівством і закликав Григорія Суркіса піти у відставку з поста віце-президента УЄФА. Пізніше президент видалив свої повідомлення.

За сумою двох матчів київський клуб пройшов далі і зіграє з "Аяксом" в заключному раунді кваліфікації. Перша зустріч між командами відбудеться в Амстердамі 22 серпня, у відповідь – 28-го числа в Києві. Ми вже повідомляли, що "Аякс" не зможе розраховувати на нападаючого в матчах проти "Динамо".

Московський "Спартак" зіграв внічию з грецьким ПАОКом (0:0). У першій грі "червоно-білі" поступилися з рахунком 2:3, таким чином, до плей-офф вийшов ПАОК. Після поєдинку в Москві захисник грецького клубу Євген Хачеріді потролив російських фанатів, показавши їм прапор України.