УЄФА не дозволить Буффону провести прощальний матч за збірну Італії

13 травня 2018, 20:54
Легендарний голкіпер розплачується за видалення в матчі Ліги чемпіонів з "Реалом"

Джанлуїджі Буффон. фото AFP

УЄФА може дискваліфікувати воротаря "Ювентуса" Джанлуїджі Буффона на його прощальний матч за збірну Італії, інформує Football Italia з посиланням на La Gazzetta dello Sport. Зустріч проти Голландії повинна пройти 4 червня на стадіоні "Ювентуса".

Раніше УЄФА відкрив дисциплінарну справу проти 40-річного голкіпера за підсумками матчу-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти "Реала" (3: 1). Нагадаємо, зустріч ознаменувалася скандалом, одним з головних героїв якого був Буффон.

Голкіпер за призначений пенальті накинувся на арбітра Майкла Олівера, а після гри безсторонньо відгукнувся про нього.

Як зазначається, дискваліфікувати на єврокубкові матчі Буффона не має сенсу, так як він, ймовірно, завершить кар'єру після закінчення сезону.

Тому УЄФА може дискваліфікувати голкіпера на певний період часу, який торкнеться міжнародних матчів. Справу Буффона буде розглянуто 31 травня.

Раніше ми писали, що "Ювентус" хоче замінити Буффона українським вундеркіндом з луганської "Зорі". Андрій Лунін буде конкурувати з Войцехом Щенсним за місце у воротах італійського клубу.

Відзначимо, що по завершенні поточного сезону Джанлуїджі Буффон може покинути "Ювентус", і Щенсний стане першим воротарем команди.

Сьогодні "Ювентус" може достроково стати чемпіоном Італії. Для цього команді Буффона потрібно як мінімум не програти "Ромі". "Рома" – "Ювентус" дивитися онлайн можна в прямому ефірі.