УЄФА назвав півзахисника "Шахтаря" гравцем тижня в Лізі Європи

29 квітня 2016, 17:28
Марлос забив гол і віддав результативну передачу в матчі з "Севільєю"

За підсумками перших півфінальних матчів Ліги Європи – "Шахтар" – "Севілья" (2:2), "Вільярреал" – "Ліверпуль" (1:0) – УЄФА назвав команду тижні. Кращим гравцем було визнано півзахисника "Шахтаря" Марлоса.

Воротар: Серхіо Асенхо ("Вільярреал")

На 65-й хвилині за рахунку 0:0 Асенхо врятував команду від голу Роберто Фірміно. Перший номер "Вільярреала" провів в єврокубку три матчі після повернення з лазарету і пропустив в них всього один м'яч.

Захисник: Ярослав Ракицький ("Шахтар")

Кевін Гамейро швидко відкрив рахунок у Львові, залишивши Ракицького не при справах, однак захисник збірної України виправився, віддавши з глибини результативну передачу на Марлоса.

Захисник: Коло Туре ("Ліверпуль")

Івуарієць був найстарішим на поле, але його вік лише допомагав обороні "Ліверпуля" виглядати впевнено і надійно. На жаль, мало не єдина його помилка призвела до голу господарів.

Захисник: Олександр Кучер ("Шахтар")

Невтомно носився по своєму краю і встиг в кидку перервати передачу на Гамейро, який був змушений потім пробити вище поперечини.

Півзахисник: Денис Суарес ("Вільярреал")

Став автором гольового пасу на Адріана Лопеса. В активі 22-річного футболіста тепер шість результативних передач в цій Лізі Європи, що робить його кращим диспетчером турніру.

Півзахисник: Вітол ("Севілья")

Дуже небезпечно діяв протягом всієї зустрічі. Відкрив рахунок у Львові, а на 82-й хвилині заробив пенальті, з якого Гамейро відновив паритет.

Півзахисник: Джо Аллен ("Ліверпуль")

Валлійська мотор "Ліверпуля" провів черговий матч на пристойному рівні. Невтомно трудився в центрі поля, дорожив м'ячем і охоче вступав в єдиноборство.

Півзахисник: Бруно ("Вільяреал")

Завсідники стадіону "Ель-Мадрігал" вже звикли до того, що Бруно радує їх філігранними передачами. І 31-річний хавбек блиснув знову. Саме він шикарним навісом знайшов Дениса Суареса, який асистував автору єдиного гола Адріану Лопесу.

Півзахисник: Тарас Степаненко ("Шахтар")

Після шикарного прострілу Марлоса шостий номер "Шахтаря" забив найважливіший гол, який надихнув його команду. Здорово проявив себе у Львові.

Нападник: Кевін Гамейро ("Севілья")

Автор гольової передачі на Вітол. За вісім хвилин до кінця основного часу забив другий м'яч у ворота "Шахтаря", який може виявитися вирішальним у цьому протистоянні.

Нападник: Марлос ("Шахтар")

Забив красивий гол на 23-й хвилині. Потім посадив Евера Банегу на газон елегантним фінтом і зробив простріл на Степаненко, який забив другий м'яч у ворота "Севільї".