УЄФА назвав найкращого гравця перших матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

15 лютого 2019, 15:18
Бельгійський захисник допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу над "Боруссією"

/ Фото: AFP

Захисник лондонського "Тоттенхема" Ян Вертонген визнаний найкращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів. Про це повідомив офіційний сайт УЄФА. У першому матчі 1/8 фіналу проти дортмундської "Боруссії" Вертонген відзначився забитим голом. Нагадаємо, "Тоттенхем" на "Уемблі" розгромив "Боруссію" з рахунком 3:0.

У боротьбі за приз найкращому гравцеві тижня бельгієць випередив воротаря мадридського "Реала" Тібо Куртуа, півзахисника "ПСЖ" Марко Верратті і хавбека "Роми" Ніколо Дзаньоло.

Раніше ми писали, що гравці "Динамо" і "Шахтаря" не потрапили до символічної збірної тижня Ліги Європи.

Нагадаємо, "Динамо" на виїзді зіграло внічию з грецьким "Олімпіакосом" (2:2). Кияни двічі по дозу матчу виявлялися в ролі наздоганяючих, але зуміли зрівняти рахунок за хвилину до фінального свистка.

А "Шахтар" у Харкові видав бойову нічию з "Айнтрахтом" (2:2). Тут події розгорталися ще драматичніше. Команди обмінялися голами в самому дебюті, а до 10-ї хвилини гірники вже залишилися в меншості – дві жовті картки встиг заробити Тарас Степаненко. У другому таймі команди ще раз обмінялися голами.